~|BlacK-ZoNe|~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~|BlacK-ZoNe|~

~|B|ack-ZoNe|~ c|aN
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Dati afara din clan

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Coco29




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 17/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 9:44 pm

Jack a fost dat afara din clanul bZ* pt k a insultat un coechipier
Sus In jos
ElemenT




Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 13/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 9:58 pm

deci....raspunsul meu este urmatorull...
pleaca El PLEC SI EU.-=SIMPLU=-
Sus In jos
Joker




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 13/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 10:02 pm

aici are dreptate ElemenT, din cauza unei vb spuse la nervi, si pe buna dreptate, si eu plec daq el este dat afara... nu mai comentez nimik,..........
Sus In jos
daumirificinplm




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 26/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 1:44 am

mai si suferi ca dai afara,ca esti miez.MAI BINE PLEACA TU AMICE.lasa-i p-astia sa joace.

p.s.cum mmmmmmmmm sa nu ma enervez cand in loc sa planteze bomba,omu alerga pe harta si trecea prin X zici ca nu exista.NU vezi ca esti degeaba in clanu' asta?lasa-i p-astia care stiu sa tina mouseul in mana sa joace.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 140
Varsta : 29
Localizare : Aiud
Data de inscriere : 12/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Nu   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:26 pm

Coco nu are rost la acei nervi cand conducem cu 6-1 si apoi ne conduc ei cu 8-6 crezi ca nu ai scapari? de cate ori am vrut sa va injur dar nu mia mers u:))) (say_teamul) si dupa ce lam facut miai trecut nervi!!!!Plm coco dc trebuie sa ganditi asa?inca nu am vazut cine sunt titulari si cine sunt rezerver!!!!
Sus In jos
https://bz100.forumgratuit.ro
Coco29




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 17/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 3:37 pm

In primul rand eu am uitat k e bmb la mn(putea sa zica ba coco pune bmb aia si u).El direc cu idiot si dealea.Nu ma intereseaza cine pleaca dak merge el dar dak vrea sa nu fie dat afara sa-si ceara scuze aici pe forum................altfel :-j(nu ma intereseaza cine pleaca cu el)
Sus In jos
ElemenT




Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 13/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 3:51 pm

oke...deci eu sunt OUT!!!BFT
Sus In jos
Coco29




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 17/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 3:56 pm

ElemenT a scris:
oke...deci eu sunt OUT!!!BFT
cum vrei
Sus In jos
ElemenT




Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 13/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 3:58 pm

pai nu e cum vreau eu coe..trb e ca nu inteleg cum sa uiti tu de BMB aia cand e MARE si VERDE in stanga
laso drq asa ceva nu am maivazut de cand jok cs
si decat sa jok asa mai bn ma las in plmm......
Sus In jos
Coco29




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 17/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 3:59 pm

Joker a scris:
aici are dreptate ElemenT, din cauza unei vb spuse la nervi, si pe buna dreptate, si eu plec daq el este dat afara... nu mai comentez nimik,..........
affraid Eu in locul tau ash tace.Si u ai fost dat afara tot din cauza asta.Dar am zis k acuma te las sa intri inapoi in clan k noh;)WinkWinkWinkWink lol! lol! lol!
Sus In jos
Coco29




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 17/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 4:01 pm

ElemenT a scris:
pai nu e cum vreau eu coe..trb e ca nu inteleg cum sa uiti tu de BMB aia cand e MARE si VERDE in stanga
laso drq asa ceva nu am maivazut de cand jok cs
si decat sa jok asa mai bn ma las in plmm......
Ce plm sa fac acuma dak am uitat k e la mn.parca am omorat pe careva!!!!!!! Love
Sus In jos
ElemenT




Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 13/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 4:02 pm

nu ai omorat pe nimeni..dar dai afara pe cineva zic eu mai mult pe greseala TA
cand o sa realizezi ce faci...sa ma cauti!!!
Sus In jos
Coco29




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 17/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 4:09 pm

ElemenT a scris:
nu ai omorat pe nimeni..dar dai afara pe cineva zic eu mai mult pe greseala TA
cand o sa realizezi ce faci...sa ma cauti!!!
Cum naiba ii greseala mea ,parca eu l-am injurat.Mai intai sa-si ceara scuze, iar apoi poate veni inapoi!!!!
Sus In jos
ElemenT




Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 13/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 4:27 pm

sincer cred ca daca as fi in locul lui ....
te.as mai injura de cateva ori in loc de scuzele pe care nu le meriti
si normal ca e greseala ta ca daca observai ca ai bmb aia si o plantai nu credeu ca te mai injura!!!!!!!
Sus In jos
Coco29




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 17/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 4:28 pm

ElemenT a scris:
sincer cred ca daca as fi in locul lui ....
te.as mai injura de cateva ori in loc de scuzele pe care nu le meriti
si normal ca e greseala ta ca daca observai ca ai bmb aia si o plantai nu credeu ca te mai injura!!!!!!!
Mai bn ai tace si u
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 140
Varsta : 29
Localizare : Aiud
Data de inscriere : 12/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: lol   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 4:30 pm

LOL ce se intampla fratilor :O :O ? Sa-mi bag pl daca am mai vazut asa cv Neutral ! I-a zis idiot si gata il dam afata tot! ce plm ii aici? asta e clan? ganditi si apoi vb! cu ce o fost devina jack? ca tio zis idiot si duracel| te injura si nu zici nimic Neutral daca asta continua asa nu mai exista ~|B|ack-ZoNe|~ !!!!!!
Sus In jos
https://bz100.forumgratuit.ro
ElemenT




Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 13/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 4:33 pm

coco eu zic ca mai bn ai tacea tu ca plm nu vrea sa taca!!
si daca nu tac ce faci??ma dai afara din clan??aoleu ce frica imi e.te rog nu ma da afara.
coee ciocu mic ca esti cam BUT cum sa uiti de BMB ala ce plm mai joci cs???!!LASANE
Sus In jos
daumirificinplm




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 26/01/2009

Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 4:53 pm

iti cer scuze PUBLICE.

MA PISH PE TINE DE ZDREANTA!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dati afara din clan Empty
MesajSubiect: Re: Dati afara din clan   Dati afara din clan Icon_minitime

Sus In jos
 
Dati afara din clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli Clan
» Meciul cu kH- clan!!
» provoare clan bZ* -> hG
» Reguli Clan
» cerere clan....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~|BlacK-ZoNe|~ :: ¨˜”°º< Free-Zone >º°”˜¨¨ :: Modificari-
Mergi direct la: